1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

افزایش سرعت وردپرس

شروع موضوع توسط bijibuji ‏27/3/24 در انجمن WordPress

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    افزایش سرعت وردپرس برای یک وبسایت اینترنتی یک الزام است. سایت های کند با کاهش رتبه در لیست نتایج جستجوی گوگل جریمه می‌شوند.
    برای افزایش سرعت سایت افزونه های متعددی هست که خب همگی میشناسیم مثل فست کش و توتال کش و لایت اسپید کش و راکت وردپرس و ...
    همگی اینها خوب هستن ولی مشکل اینجاست که حجم قابل توجهی رکورد به دیتابیس اضافه میکنن و همچنین با توجه به ایجاد تعداد بسیار زیاد فایل های کش html ، آی نودهای زیادی از سرور رو اشغال میکنن.
    من دنبال راهی هستم که به صورت دستی افزایش سرعت وردپرس رو اعمال کنم.
    مثلا میدونم که باید اشیای ATF بالای خط تای صفحه وب و شناسایی و در صورتی که عکس یا ویدیو باشند، از حالت لیزی لود خارج شون کنم
    همچنین در صورتی که بزرگترین عنصر بالای خط تای صفحه به لحاظ ابعاد پیکسلی، متن باشه (مثلا یک پاراگراف یا هدینگ) نباید فونت وب براش لود بشه.
    یک راه دیگه که خیلی موثره استخراج استایل های ضروری و کمینه برای ATFهست و قرار دادنش درون تگ استایل داخل head صفحه.
    همچنین یک صفحه ای روی سایت استک اکسنج پیدا کردم درباره افزایش سرعت وردپرس که چند توصیه مهم و موثر ارائه کرده.
    چه موارد دیگری هست که باید انجام بدم؟

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏27/3/24